Stillingen efter Halvleg 6
Antal Spillede Halvlege i parentes. Kun placering for par med mindst 3 Halvlege. | ||||
---|---|---|---|---|
6 | 1 -6 | PLACERING | ||
Hold 1 Bilde | ||||
1 Lone Bilde - Bo Bilde | 15.20 | 18.07 ( 6) | **1** | |
2 Marianne Rasmussen - Bjarke Friis | 10.20 | 16.13 ( 6) | 7 | |
Hold 2 Jo Hegnelt | ||||
1 Lita Bogild - John Thomsen | 11.20 | 12.07 ( 6) | 23 | |
2 Jo Hegnelt - Hans Jørgen Friis | 10.80 | 10.92 ( 6) | 24 | |
Hold 3 Studs & Mares | ||||
1 Susan Just Olesen - Preben Thaarup | 14.70 | 12.77 ( 6) | 21 | |
2 Maj-Britt Nielsen - Troels Husted | 14.50 | 15.52 ( 6) | 10 | |
Hold 4 Lill | ||||
1 Gitte Hecht-Johansen - Peter Zeeberg | 10.60 | 13.95 ( 6) | 20 | |
2 Lill Bech-Thomsen - Peter Hecht-Johansen | 15.20 | 15.77 ( 6) | 8 | |
Hold 5 Junior | ||||
1 Anne-Sofie Houlberg - Martin Schaltz | 10.50 | 17.40 ( 6) | **3** | |
2 Christina Mortensen - Sejr Andreas Jensen | 16.80 | 13.97 ( 6) | 18 | |
Hold 6 Store :nar: | ||||
1 Ulla Koch - Gregers Bjarnarson | 17.80 | 15.16 ( 5) | 12 | |
2 Christina Klemmensen - Henrik Røn | 14.70 | 14.90 ( 6) | 14 | |
3 Ulla Koch - Ulrik Zeeberg | 11.30 ( 1) | |||
Hold 7 De søde | ||||
1 Tine Frølhke - Henrik Lahrmann | 19.80 | 15.40 ( 6) | 11 | |
2 Trille Meister - Durrin Hynes-Christens | 14.80 | 14.93 ( 6) | 13 | |
Hold 8 Ricard | ||||
1 Birgitte Randrup - Flemming Bøgh-Sørensen | 19.20 | 16.37 ( 6) | 6 | |
2 Eva Ricard - Karsten Vinther | 18.80 | 14.03 ( 6) | 17 | |
Hold 9 Cirkus Norske | ||||
1 Merete Norske - Arno Norske | 15.50 | 14.08 ( 6) | 16 | |
2 Gerd Rummel - Jan Mortensen | 15.30 | 12.62 ( 6) | 22 | |
Hold 10 Rahelt | ||||
1 Lisbeth Grove - Brian Skjønnemann | 14.80 | 15.75 ( 6) | 9 | |
2 Maria Rahelt - Anders Hagen | 19.40 | 17.43 ( 6) | **2** | |
Hold 11 Mama Kai & The Five Club Party Band | ||||
1 Lone Kiær - Morten Bilde | 12.90 ( 2) | |||
2 Nadia Bekkouche - Henrik Iversen | 19.50 | 17.02 ( 6) | 5 | |
3 Lone Kiær - Dennis Bilde | 13.97 ( 3) | 18 | ||
4 Lone Kiær - Peter Fredin | 13.20 | 13.20 ( 1) | ||
Hold 12 Valby Allstars | ||||
1 Inger Jarnit - Peter Bang | 17.10 ( 5) | 4 | ||
2 Anne-Marie Frölich - Jeppe G. Knappe | 14.62 ( 5) | 15 | ||
3 Birgitte Rønn - Thomas Kamp | 15.30 | 15.30 ( 1) | ||
4 Nell Rindahl - Erik Udsen | 12.20 | 12.20 ( 1) |
Distrikt København
| Denne side er produceret |