Stillingen efter Halvleg 7
Antal Spillede Halvlege i parentes. Kun placering for par med mindst 4 Halvlege. | ||||
---|---|---|---|---|
7 | 1 -7 | PLACERING | ||
Hold 1 Bilde | ||||
1 Lone Bilde - Bo Bilde | 18.00 | 18.06 ( 7) | **1** | |
2 Marianne Rasmussen - Bjarke Friis | 10.60 | 15.34 ( 7) | 9 | |
Hold 2 Jo Hegnelt | ||||
1 Lita Bogild - John Thomsen | 12.60 | 12.14 ( 7) | 22 | |
2 Jo Hegnelt - Hans Jørgen Friis | 5.40 | 10.13 ( 7) | 23 | |
Hold 3 Studs & Mares | ||||
1 Susan Just Olesen - Preben Thaarup | 16.40 | 13.29 ( 7) | 21 | |
2 Maj-Britt Nielsen - Troels Husted | 11.80 | 14.99 ( 7) | 12 | |
Hold 4 Lill | ||||
1 Gitte Hecht-Johansen - Peter Zeeberg | 13.80 | 13.93 ( 7) | 20 | |
2 Lill Bech-Thomsen - Peter Hecht-Johansen | 12.00 | 15.23 ( 7) | 10 | |
Hold 5 Junior | ||||
1 Anne-Sofie Houlberg - Martin Schaltz | 13.80 | 16.89 ( 7) | 5 | |
2 Christina Mortensen - Sejr Andreas Jensen | 15.60 | 14.20 ( 7) | 19 | |
Hold 6 Store :nar: | ||||
1 Ulla Koch - Gregers Bjarnarson | 18.60 | 15.73 ( 6) | 7 | |
2 Christina Klemmensen - Henrik Røn | 17.00 | 15.20 ( 7) | 11 | |
3 Ulla Koch - Ulrik Zeeberg | 11.30 ( 1) | |||
Hold 7 De søde | ||||
1 Tine Frølhke - Henrik Lahrmann | 11.40 | 14.83 ( 7) | 13 | |
2 Trille Meister - Durrin Hynes-Christens | 12.80 | 14.63 ( 7) | 15 | |
Hold 8 Ricard | ||||
1 Birgitte Randrup - Flemming Bøgh-Sørensen | 12.00 | 15.74 ( 7) | 6 | |
2 Eva Ricard - Karsten Vinther | 19.10 | 14.76 ( 7) | 14 | |
Hold 9 Cirkus Norske | ||||
1 Merete Norske - Arno Norske | 17.40 | 14.56 ( 7) | 17 | |
2 Gerd Rummel - Jan Mortensen | 23.80 | 14.21 ( 7) | 18 | |
Hold 10 Rahelt | ||||
1 Lisbeth Grove - Brian Skjønnemann | 13.50 | 15.43 ( 7) | 8 | |
2 Maria Rahelt - Anders Hagen | 18.10 | 17.53 ( 7) | **2** | |
Hold 11 Mama Kai & The Five Club Party Band | ||||
1 Lone Kiær - Morten Bilde | 12.90 ( 2) | |||
2 Nadia Bekkouche - Henrik Iversen | 18.00 | 17.16 ( 7) | **3** | |
3 Lone Kiær - Dennis Bilde | 13.97 ( 3) | |||
4 Lone Kiær - Peter Fredin | 16.20 | 14.70 ( 2) | ||
Hold 12 Valby Allstars | ||||
1 Inger Jarnit - Peter Bang | 17.10 ( 5) | 4 | ||
2 Anne-Marie Frölich - Jeppe G. Knappe | 14.62 ( 5) | 16 | ||
3 Birgitte Rønn - Thomas Kamp | 16.10 | 15.70 ( 2) | ||
4 Nell Rindahl - Erik Udsen | 14.40 | 13.30 ( 2) |
Distrikt København
| Denne side er produceret |